دکوراسیون داروخانه در مشهد توسط گروه معماری تخصصی پاکادکور
مرداد ۲۰, ۱۳۹۸
دکوراسیون داخلی منزل و رعایت چند نکته در طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی منزل و رعایت چند نکته در طراحی داخلی
شهریور ۶, ۱۳۹۸

متاسفانه امروزه کپی کاری و طرح ھای نامناسب بسیار زیاد شده است؛ معمولا ً معماران دکوراسیون داروخانه، با طراحی اماکن اجتماعی دیگر چندان
تفاوتی نمی بینند در حالی که دیزاین داروخانه امری کاملا ً علمی و به روز است که طراح باید دانش کافی و به روز را در مورد آن داشته باشد گروه پاکادکور دکوراسیون داروخانه را انجام می دهند، و در ھر طرح خلاقیتی نوین و مدرن از خود برجای می گذارد.

همچنین متد ھایی که ما در دکوراسیون داروخانه در مشھد به کار می بریم، از این طریق مشتریانمان را با جدید ترین و خلاقانه ترین متد های دیزاین داروخانه در مشهد شما را شگفت زده می کنیم.

در این مقاله مشخص می کنیم چه باید ھا و نباید ھایی در انجام دکوراسیون داروخانه در مشھد باید رعایت شود.

دکوراسیون داروخانه توسط شرکت تخصصی معماری پاکادکور

دکوراسیون داروخانه در مشھد: با توجه به عوامل محیطی، محل قرارگیری داروخانه، میزان اعتبار آن و بسیاری از عوامل دیگر، نیاز به مطالعه و بازرسی دقیق محل و ایجاد فضایی مدرن و مفرح برای مشتریان در نظر می گیرد.
درواقع گروه معماری طراحی پاکادکور در زمینه طراحی دکوراسیون فروشگاھی، مجری و طراح سالن ھای نمایش، طراحی و انجام دکوراسیون داخلی و منازل و دکوراسیون داروخانه تخصص دارند.
این شرکت بزرگ با استفاده و بھره گیری از بھترین متریال در اجرا و طراحی برای مشتری بسیار به صرفه و سود آور است. کارفرما در مورد دکوراسیون داروخانه در مشهد بسیار فعال است.

چرا دکوراسیون داروخانه ام را توسط شرکت پاکادکور دیزاین کنم؟

به دلیل شھرت برندمان (پاکادکور) ھمواره سعی کرده ایم بھترین طراحی ھا را برای کارفرمایان مان ارائه دھیم.

ھدف از این مطلب هم روشن نمودن مخاطبان با متد پاکادکور در مھم ترین انواع طراحی های ساختمانی و اجرای دکوراسیون داروخانه در مشهد می باشد.

انجام طراحی دکوراسیون داروخانه امروزه یکی از ما در پاکادکور بھترین و مدرن ترین روش ها را برای طراحی داروخانه ھایی با ساختمان تازه تاسیس
و بازسازی داروخانه ھای آماده که قدیمی هستند و می خواھند دکوراسیون داروخانه در مشهد را مدرن انجام می دهیم.

دکوراسیون داروخانه در مشھد با توجه به شرایطی که ذکر شد، مکانی برای عرضه دارو لوازم بھداشتی و آرایشی می باشد.
واژه داروخانه برابر نھاد فارسی کلماتی مثل “فارمسی” و ” دراگ استور” می باشد.

اما چرا این دو در لغت، با ھم متفاوتند. به این دلیل که کارکرد این دو در دکوراسیون داروخانه با ھم کاملا ًمتفاوت است و ما با توجه به این مسئله طراحی مان را برای دکوراسیون داروخانه در مشھد انجام می دھیم.

فارمسی : 

فارمسی به مکانی گفته می شود که در آن فقط دارو و نیازھای درمانی انجام می شود.

دراگ استور:

دراگ استور جایی است که اضافه بر دارو، لوازم، آرایشی، لوازم بھداشتی، کمک ھای اولیه، و جدیدا حتی کفش طبی هم در آن عرضه می گردد.

تفاوت دیگر این است که فارمسی ھا در بیشتر موارد شبانه روزی نیستند، اما دراگ استور ھا می توانند جواز شبانه روزی شدن را از وزارت بھداشت و درمان دریافت کنند.
اما در دکوراسیون داروخانه در مشھد ھدف ما در گروه پاکادکور در ھر دو نوع فارمسی و دراگ استور، کوشش بی وقفه در دکوراسیون داروخانه و در دسترس بودن داروھا در دکوراسیون ھای کار کرد پرسنل، کاربران و دیگر افراد نیازمند می باشد.

دیزاین داروخانه

در دیزاین داروخانه سعی می کنیم؛

کارایی و چرخش کار در داروخانه را برای پرسنل و مدیریت داروخانه آسان و راحت کنیم.

با اجرای زیاد این موارد به جرات می توانیم بگوییم که یکی از قویترین گروه ھای ساخت دکوراسیون داروخانه در مشھد ھستیم که به تمام این موضوعات توجه شده است.

دکوراسیون داروخانه در مشهد چه مزایایی دارد؟

در ساخت دیزاین برای داروخانه، ما تحرک زیاد پرسنل در داروخانه را به حداقل می رسانیم.
ما به این نکات توجه داریم که یافتن داروھا برای پرسنل در بخش فروش دارو آسان و راحت در نظر می گیریم تا بتوانیم بھترین کارکرد را به کارفرمایان مان ارائه دھیم.

آخرین مطالعات از سوی سازمان ھای معتبر مشخص شده است که بیشترین اشتباھات از جانب پرسنل و دارویی غیر از داروی تجویز شده  از طریق پزشک  انجام شده که به دلیل نوع طراحی بی دقتی و یا ایجاد وقفه در نسخه پیچی در داروخانه ها صورت می گیرد.

این مشکلات از طریق انجام دکوراسیون پاکادکور به صورت منطقی و دقیق رفع می گردد.

ساخت دیزاین دکوراسیون با جان مردم در ارتباط است و به علت طراحی نادرست دارویی خطرناک به مشتری عرضه شود.

دکوراسیون داروخانه در مشھد بر این موضوع تاکید دارد که چیدمان درست و بهینه انجام شود.

تلاش پاکادکور این است که بیماران یا همراهان آنها که برای خرید داروها به داروخانه مراجعه می کنند از دیزایین دکوراسیون داروخانه لذت ببرند و همچنین به دلیل استرس ناشی از بیماری فرد، دکوراسیون داروخانه در مشهد می تواند اقدامی در کاهش این موضوع با طراحی و دیزاین درست و دقیق باشد.

دکوراسیون داروخانه

باید و نباید ها در انجام دکوراسیون داروخانه در مشهد:

برای دیزاین داروخانه باید به این نکته توجه کرد که پیشخوان ورودی و کسانی که در ارتباط با مشتری هستند، این موضوع به وسیله ی دستگاه هایی مانند: کامپیوتر ها، تلفن و فکس انجام می شود؛ همچنین سالن انتظار و تجمع مراجعه کنندگان را از بخش تحویل دارو و نسخه پیچی توسط پزشک داروخانه مجزا در انجام دکوراسیون داروخانه انجام می دهیم.

دیزاین داروخانه در مشهد

این موضوع به پزشک این امکان را می دهد که نسخه دارو به صورت یک به یک مورد بررسی قرار گیرند و او بتواند به کارهای مهمی که یک پزشک داروخانه بر عهده دارد بپردازد.

بنابراین پزشک تمرکز کافی را برای ارائه خدمات ضروری به بیمار را دارد.

باید در انجام دکوراسیون داروخانه در مشھد این موضوع به عنوان یک نکته مھم در نظر گرفته شود و ما این موضوع را در نمونه کارهای قبلی مان با دقت اجرا کرده ایم، چرا که دیزاین داروخانه در مشهد به صورت فوق العاده باعث خدمات رسانی بسیار خوب و به دور از اشتباه برای پزشک داروخانه فراھم می کند.

دکوراسیون داروخانه در مشهد

ھمچنین این موضوع و در نظر گرفتن آن در انجام دکوراسیون داروخانه در مشھد می تواند باعث سرعت بیشتر در خدمات رسانی به بیماران و یا همراهان آنها شود.
انجام دیزاین داروخانه توسط شرکت پاکادکور، درنظر می گیرد که از لحاظ چیدمان قفسه ها ، مواد موجود در داروخانه و تجهیزات پزشکی و احتیاج به داروها

برای بیماران و همراهانشان با سهولت انجام خواهد شد.

دکوراسیون داروخانه در مشھد طوری صورت می گیرد که بین پرسنل داروخانه، تداخل کاری و مزاحمتی ایجاد نشود.

 

دیزاین داروخانه

دیزاین داروخانه در مشھد توسط شرکت تخصصی و معماری پاکادکور

  • دیزاین داروخانه توسط شرکت پاکادکور و بخش ھای متفاوت داروخانه مانند، میزھا، مرکز پذیرش داروخانه، و قسمت تحویل دھی داروھا و حتی دقت در انجام دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرد.
  •  کانترھای رجوع بیمار، و یا تحویل دادن دارو با توجه به مدرن ترین روش ھای روز و با استفاده از نرم افزارھای روز انجام می شود و به کارفرما منتقل می شود و در صورت نارضایتی او پاکادکور طرح ھای متنوع دیگر را به ایشان منتقل می کند تا یکی از آنھا را انتخاب کند.
  •  با دقت در اندازه ھای واقعی داروخانه ( ساختمان تازه تاسیس باشد یا ساختمان چند ساله) تمام تلاش خود را می کنیم تا چیدمان انسانی طوری انجام شود که مقیاس لازم برای هر فرد مراجعه کننده موجود باشد.
  • کاری که با دقت در طراحی داروخانه دریافته ایم این است که نباید دکوراسیون داروخانه باعث اختلال در در آمد زایی و پاسخگویی مشتریان شود. به همین دلیل از مبل های بسیار مدرن برای دیزاین داروخانه استفاده کرده ایم.

دکوراسیون

توجه:

این امکانات فقط گوشه ای از متدھای ما در شرکت پاکادکور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت پاکادکور و یا روابط عمومی ای شرکت، با استفاده از شماره های موجود در وبسایت تماس حاصل کرده، سفارش و یا سوال خود را در زمینه های دیزاین دکوراسیون داروخانه در مشهد با ما در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *